Yeşilpınar Vestel Servisi Hizmetlerimiz 

Yeşilpınar Vestel servisiniz sizlere en hızlı ve güvenilir servisini sunmaktdır firmamızıın yapmış olduğu tüm işlemlerde uzman ve konusunda oldukça bilgili çalışanları ile kısa zamanda sizlere ulaşarak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır. Ürünlerinizin arızalı parçalarının değişimlerinde sıfır orjinal parça kullanmakta ve bu parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz. Tüm Vestel ürünlerinin genel servis merkezi olarak Özel Teknik Servis olarak hizmette bulunmaktayız.

Firmamız başlıca aşağıda ürünlerde Arıza – Bakım ve Söküm – Montaj hizmetlerini sunmaktadır.

  • Yeşilpınar Vestel Klima Bakımı
  • Yeşilpınar Vestel Klima Söküm Montajı
  • Yeşilpınar Vestel Beyaz Eşya Genel Servis
  • Yeşilpınar Vestel Buzdolabı Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Kurutma Makinesi Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Fırın Ocak Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Elektrik Süpürge Servisi
  • Yeşilpınar Vestel Su Sebili Servisi

Ayrıca firmamız Vestel Lcd – Led – Plazma Tv (Televizyon) servisi olarak cihazlarınzdaki ekran değişimleri, panel değişimleri, Besleme ve Anakart arızalarını gidermektedir.

Çalışma Prensiplerimiz 

Firmamızın çalışma prensibi öncelikle cihazlarınızdaki sorunları aynı gün içinde ve yerinde arıza tespiti yapılır ve karşılışılan tüm arızalar sizlere firmamızın resmi formları  ile bilgilendirmesi yapılır. Dilerseniz  yaptırır yada yaptırmazsınız bunun için herhangi bir  şart – kaide koymamaktayız eğer yaptırmadığınız takdirde sadece size verilen servis için arıza tespit bedeli olan ücret alınmaktadır. İşlemlerinizi yaptırırsanız bu ücret alınmayıp sadece işlem tutarı alınmaktadır.

Neden Biz ?

Firmamız en az 10 senedir İstanbul’un Yeşilpınar ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine servis hizmeti sunmaktadır bunca zamandır ayakta kalmamızın tek sebebi sizlerin bize olan güveninden gelmektedir. Firmamız her geçen gün sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilikler ve hatta daha uyguna servis hizmeti almak için Kampanyalar’da düzenlemekteyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ? 

Firmamıza aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz servis kaydı aynı gün içinde servis verilmek üzere kaydı açılmaktadır.

Yeşilpınar Vestel Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Burası etiler sayfası değil

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir