Servis firmalarında en büyük sıkıntı cihazların tamirleri için servis çağırdığınızda servis ekiplerinin size zamanında ulaşmamasıdır. Bu sorun özellikle sezonsal dönemlerde meydana gelmektedir örnek vermek gerekirse yazın klima kışın ise kombi ürünlerindeki arızalarınızda anında o gün içinde servis hizmeti bulmak sıkıntılı olabilmektedir.

Firma olarak yaz yada kış farketmeden servis kaydı oluşturduğunuzda o gün içinde servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz bu hizmeti size sağlayabilmek amacı ile servis araç filomuz sizlere en hızlı servisi vermektedir.

Hızlı servis hizmeti alabilmek sizlere birçok avantaj sağlamaktadır bu avantajları hemen aşağıda görebilirsiniz.

  • Cihazınızın en kısa sürede tamirini sağlayabilirsiniz.
  • Isınma yada Soğutma sorunlarınızı aynı gün içinde çözüme ulaştırarak proplemlerinizi kısa sürede çözüme ulaştırırsınız.
  • İşlerinizden geri kalmazsınız.
  • Tüm gün boyunca servis beklemek zorunda kalmazsınız.

Bir servis firmasınde yoğunluk yaşanması normaldir fakat firmamız siz kayıt açtırdığınızda tahmini olarak size kaç saat içinde ulaşılacağının bilgisini vermektedir aynı zamanda tüm araçlarımızda araç takip sistemi ve navigasyon bulunmaktadır bu sayede hem kısa zaman içinde sizlere ulaşabilmekte hemde siz arayıp servisin o an nerede olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Aynı gün arıza servis hizmetlerimiz sizlere daima en iyi ve en hızlı servis imkanını sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir